fbpx

Skin needling i Mezoneedling

Autorska metoda nakłuwania skóry. Za pomocą igły z wykorzystaniem sprzętu do makijażu permanentnego i preparatu do mezoterapii mamy szansę na redukcję blizn i rozstępów. Metoda ta świetnie sprawdza się w terapii przeciw rozstępom, relaksacji blizn.

Czytaj więcej

Mikropigmentacja medyczna

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonanie mikropigmentacji medycznej sutka i otoczki.

Piersi Głowy

PMU Trainer

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na uzyskanie kompetencji trenerskich w zakresie makijażu permanentnego.

Kurs trenerski

Małe tatuaże

Małe tatuaże są kolejnym etapem w rozwoju wielu linergistek. Te małe arcydzieła malowane igłą na skórze są coraz częściej poszukiwane przez klientów. Na szkoleniu poznasz techniki tatuatorskie, wykonasz małe tatuaże linerowe, tatuaże cieniowane klasyczne oraz poznasz technikę dotsów.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu wykonywane jest za pomocą lasera Q-switched. Promieniowanie laserowe jest wybiórczo pochłaniane przez barwnik znajdujący się w skórze, co powoduje jego degradację, następnie barwnik jest usuwany z organizmu przez układ limfatyczny. Odpowiednio dobrane parametry zabiegowe mają na celu przede wszystkim zwiększenie skuteczności zabiegu oraz zmniejszenie ryzyka działań niepożądanych.

Czytaj więcej
Masz pomysł na szkolenie? Zadzwoń 668 460 981