fbpx

Kosmetologia estetyczna Studia podyplomowe

Kosmetologia estetyczna – studia podyplomowe

14.03.2020 Rusza nowy nabór

Z radością informujemy, że rozpoczynamy studia podyplomowe Kosmetologia estetyczna organizowane w Esthetic Institute wspólnie z Wydziałem Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Nasze programy kształcenia znane jako Akademia Esthetic Institute uzyskały najwyższe oceny i zostały przekształcone w plan studiów podyplomowych.
Tak więc rozpoczynamy kolejny nabór na studia podyplomowe, po ukończeniu której otrzymacie Państwo świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

Dla kogo?

Studia podyplomowe na kierunku „Kosmetologia estetyczna” są przeznaczone:

 • Dla kosmetologów (licencjat, studia magisterskie)
 • Dla absolwentów studiów z obszaru nauk medycznych np. fizjoterapeuta, pielęgniarka, ratownik medyczny
 • Dla absolwentów innych kierunków szkół wyższych (licencjat, studia magisterskie) z doświadczeniem minimum 1 rok w branży kosmetycznej

Co nas wyróżnia 

  • Dyplom ukończenia studiów na Wydziale Medycznym na uczelni wyższej uznawany na całym świecie (30 pkt ECTS)
  • Zajęcia praktyczne prowadzone w oparciu o akademicką wiedzę
  • Zajęcia prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów i kadrę naukową
  • Małe grupy warsztatowe (6-7 osób) gwarantujące, że ćwiczenia praktyczne są nimi w rzeczywistości: każdy student kilkakrotnie ma możliwość ćwiczenia zabiegów i procedur
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i wysokiej jakości kosmetyków
  • Klimatyzowane sale szkoleniowe i zabiegowe

Zajęcia mają uzupełniać i rozszerzać wiedzę kosmetologiczną uczestników, ale przede wszystkim umożliwić im zdobycie nowych, praktycznych umiejętności. Stworzyliśmy kompleksowy program, który nie tylko uczy, ale także rozwija na wielu płaszczyznach. Program przeznaczony jest dla absolwentów kosmetologii, osób posiadających wykształcenie i doświadczenie w zawodzie.

Celem studiów jest uzyskanie wiedzy, kwalifikacji oraz nabycie praktycznych umiejętności z zakresu zaawansowanej kosmetologii estetycznej. Ponadto, dzięki rozbudowanym modułom związanym z nowoczesnymi technologiami, słuchacze będą mieli większą świadomość narzędzi i technologii wspierających ich w budowaniu i rozwijaniu swoich usług oraz swojej marki.

Program studiów, terminy zajęć – kliknij

Lub bezpośrednio na stronie GWSH – kliknij