fbpx

Makijaż permanentny brwi

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonanie makijażu permanentnego brwi.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny ust podzcas szkolenia

Makijaż permanentny - kurs 4 dniowy

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonanie makijażu permanentnego brwi, ust i kresek na powiekach.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny usta i kreski

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonanie makijażu permanentnego brwi.

Czytaj więcej

Małe tatuaże

Małe tatuaże są kolejnym etapem w rozwoju wielu linergistek. Te małe arcydzieła malowane igłą na skórze są coraz częściej poszukiwane przez klientów. Na szkoleniu poznasz techniki tatuatorskie, wykonasz małe tatuaże linerowe, tatuaże cieniowane klasyczne oraz poznasz technikę dotsów.

Czytaj więcej

Mikropigmentacja medyczna

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonanie mikropigmentacji medycznej sutka i otoczki.

Piersi Głowy

Skin needling i Mezoneedling

Autorska metoda nakłuwania skóry. Za pomocą igły z wykorzystaniem sprzętu do makijażu permanentnego i preparatu do mezoterapii mamy szansę na redukcję blizn i rozstępów. Metoda ta świetnie sprawdza się w terapii przeciw rozstępom, relaksacji blizn.

Czytaj więcej

PMU Trainer

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na uzyskanie kompetencji trenerskich w zakresie makijażu permanentnego.

Kurs trenerski

Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu wykonywane jest za pomocą lasera Q-Switched. Promieniowanie laserowe jest wybiórczo pochłaniane przez barwnik znajdujący się w skórze, co powoduje jego rozdrobnienie. Odpowiednio dobrane parametry zabiegowe mają na celu przede wszystkim zwiększenie skuteczności zabiegu oraz zmniejszenie ryzyka działań niepożądanych.

Czytaj więcej

Anatomia twarzy dla linergistów

Znajomość anatomii oraz anatomiczne podejście do estetyki zapewnią klientom maksymalne bezpieczeństwo i wysoką skuteczność oferowanych zabiegów. Jest to kompleksowe szkolenie przekazujące kompletną wiedzę z zakresu anatomii twarzy z uwzględnieniem obszarów niebezpiecznych i szczególnie wrażliwych w trakcie pigmentacji. Szkolenie szczegółowo opisuje zasady postępowania odpowiednie dla poszczególnych obszarów twarzy dzięki czemu można uniknąć ryzyka wystąpienia powikłań i zdarzeń niepożądanych. Dodatkową zaletą szkolenia jest nabycie umiejętności rozpoznania i zlokalizowania poszczególnych struktur anatomicznych w obrębie twarzy.

Czytaj więcej

Techniki tatuatorskie dla linergistów - warsztaty

Warsztaty na sztucznej skórze usprawniają pracę ręki wykorzystując pamięć mięśniową, uczą prawidłowego ułożenia dłoni i palców, dają możliwości opanowania maszyny oraz technik pigmentacji wykorzystywanych zarówno w makijażu permanentnym jak i tatuażu, równomiernego rozłożenia pigmentu oraz gradacji poprzez nasycenie, poznanie oraz pracę z różnymi typami igieł. Ćwiczenia w opanowaniu linii prowadzonych ruchem jednostajnie ciągłym, posuwisto zwrotnym oraz kaligrafii, cieniowania (gradientów), cieniowania poprzez rozcieńczenie , dotsów (pixeli) oraz rozłożenia koloru (wypełnienie, akwarela). Tylko rzetelny warsztat na sztucznej skórze daje możliwość wstępnego opanowania pigmentacji przed rozpoczęciem pracy na żywym modelu.

Czytaj więcej
Masz pomysł na szkolenie? Zadzwoń 668 460 981
Call Now Button