fbpx

O Instytucie

Esthetic Institute

Programy szkoleniowe, które oferujemy mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta a ich zakres tematyczny zmodyfikowany zgodnie z zapotrzebowaniem. Wierzymy, że dobrze dobrane i ułożone szkolenie a także efektywne wykorzystanie czasu i nabycie odpowiednich umiejętności pozwoli na uzyskanie naszym kursantom przewagi konkurencyjnej oraz zwiększenia efektywności ich bieżących działań.

Dostarczamy rozwiązań szkoleniowych opartych na własnych autorskich programach edukacyjnych. Zespół Esthetic Institute stanowią nauczyciele akademiccy oraz doświadczeni trenerzy, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wybranych szkoleń. Współpracujemy także z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie biznesowe. Nasi trenerzy działają w różnych branżach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szkolenia o bardzo różnorodnej tematyce.

dr Małgorzata Ruprich, MBA

Założycielka Esthetic Institute, absolwentka studiów MBA w Oxford Brookes University w dziedzinie zarządzania strategicznego. Dziekan ds. Kształcenia Podyplomowego oraz Prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Akademii Górnośląskiej w Katowicach, wykładowca akademicki. Autorka licznych publikacji i prac naukowych. W obszarze nauk o zdrowiu specjalizuje się w m.in. w medycznych aspektach tatuażu oraz powikłaniach i działaniach niepożądanych po zabiegach kosmetycznych, jest biegłym sądowym w tym zakresie. Jest członkiem Rady Naukowej w recenzowanych czasopismach naukowych oraz recenzentem prac naukowych. Prelegentka konferencji naukowych i biznesowych w Polsce i za granicą. W pracy zawodowej w dyscyplinie zarządzania specjalizuje się w zarządzaniu relacjami i komunikacji interpersonalnej. Od początku kariery zawodowej łączy świat biznesu i beauty koncentrując się na rozwijaniu wiedzy w obu dziedzinach. Opracowała autorski program szkoleń, który stale jest modyfikowany, aby sprostać oczekiwaniom naszych kursantów.

0

Kursantów

0

Modelek

0

Współpracowników

Call Now Button