fbpx

O Instytucie

Esthetic Institute

Programy szkoleniowe, które oferujemy mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta a ich zakres tematyczny zmodyfikowany zgodnie z zapotrzebowaniem. Wierzymy, że dobrze dobrane i ułożone szkolenie a także efektywne wykorzystanie czasu i nabycie odpowiednich umiejętności pozwoli na uzyskanie naszym kursantom przewagi konkurencyjnej oraz zwiększenia efektywności ich bieżących działań.

Dostarczamy rozwiązań szkoleniowych opartych na własnych autorskich programach edukacyjnych. Zespół Esthetic Institute stanowią nauczyciele akademiccy oraz doświadczeni trenerzy, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wybranych szkoleń. Współpracujemy także z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie biznesowe. Nasi trenerzy działają w różnych branżach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szkolenia o bardzo różnorodnej tematyce.

dr Małgorzata Ruprich, MBA

Założycielka Esthetic Institute, absolwentka studiów MBA w Oxford Brookes University w dziedzinie zarządzania strategicznego i magister kosmetologii. Praca doktorska w zakresie marketingu branży kosmetycznej. Prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Akademii Górnośląskiej w Katowicach, wykładowca akademicki. Autorka publikacji i prac naukowych z dziedziny zarządzania w branży kosmetycznej i medycznej oraz kosmetologii, tatuażu, makijażu permanentnego i medycznego. Członek Rady Naukowej w recenzowanym czasopiśmie naukowym. Recenzent prac naukowych, autor artykułów w prasie branżowej. Prelegent konferencji naukowych i biznesowych w Polsce i za granicą. W pracy zawodowej specjalizuje się m.in. w medycznych aspektach tatuażu i makijażu permanentnego, powikłaniach i działaniach niepożądanych po zabiegach kosmetycznych oraz marketingu w obszarze nauk o zdrowiu. Od początku kariery zawodowej łączy świat biznesu i beauty koncentrując się na rozwijaniu wiedzy w obu dziedzinach. Opracowała autorski program szkoleń, który stale jest modyfikowany, aby sprostać oczekiwaniom naszych kursantów.

0

Kursantów

0

Modelek

0

Współpracowników

Call Now Button