fbpx

Nasz zespół

Dr n.med. Beata Malara

W Esthetic Institute jest trenerem szkolącym w zakresie kosmetologii leczniczej a także wiodącym wykładowcą w rocznej Akademii Esthetic Institute- Kosmetologii Medycznej.Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (2000). W roku 2004 uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie biologii medycznej, nadany przez Radę Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. W roku 2010 odbyła studia podyplomowe w zakresie kosmetologii bioestetycznej na Wydziale Humanistyki i Zdrowia Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie. Dr Beata Malara jest absolwentką Collegium Cosmeticum (Ekskluzywnego Studium Kształcenia Kosmetologów), które ukończyła w 2016 roku. W pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w: usuwaniu zmian skórnych, depilacji laserowej, zabiegach przeciw łysieniu oraz zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi Pacjentów.Jest ekspertem w wykonywaniu zabiegów: karboksyterapii, elektrokoagulacji,nowoczesnej laseroterapii. Dzięki wykształceniu w zakresie analityki medycznej jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie pozyskiwania i preparatyki osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej, które wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii estetycznej twarzy.Dr n.med. Beata Malara jest wykładowcą akademickim a także autorką kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych oraz licznych referatów wygłaszanych na konferencjach z zakresu medycyny i kosmetologii.

mgr inż. Barbara Ślązak - Kosmetolog

Pełni funkcję dyrektora programowego Akademii Esthetic Institute. W Esthetic Institute jest trenerem kosmetologii medycznej, nowoczesnych technologii i procedur estetycznych.Absolwentka Wydziału Medycznego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Kosmetologia oraz Politechniki Śląskiej w Katowicach. Autorka pracy z zakresu wykorzystania kapsaicyny w terapii trądziku. Wykładowca akademicki w zakresie makijażu medycznego, mikropigmentacji medycznej blizn i rozstępów, mezoneedlingu oraz pigmentacji piersi.Ekspert w zakresie nowoczesnych technologii w gabinecie kosmetycznym: laseroterapii, HIFU, termolizy, RF. Prywatnie fanka azjatyckich masaży – szczególnie masaży silnie liftingujących takich jak ECLADO czy KOBIDO.

Lek. med. Małgorzata Drwiła

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu kosmetologii i od tego czasu zajmuje się medycyną estetyczną, która stała się jej pasją. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach ciągle poszerzając swoją wiedzę. Posiada certyfikaty przebytych szkoleń z zakresu odmładzania twarzy preparatami Teosyal, Juvederm, Princess, Filorga oraz korekcji zmarszczek preparatem Botox.

mgr Anna Pokusa- Kocur

W Esthetic Institute szkoli nasze kursantki w zakresie makijażu permanentnego oraz w innych programach kosmetycznych.Jest Absolwentką Politechniki Rzeszowskiej a także właścicielką salonu Estetica Kosmetyka Estetyczna w Rzeszowie, którym kieruje od 2011 roku. Specjalizuje się w makijażu permanentnym a jej wieloletnie doświadczenia w kosmetyce i wizażu sprawiają, że to mistrzyni w perfekcyjnej i bezpiecznej pigmentacji. Nieustannie podnosi swoje kompetencje w tej dziedzinie, jest uczestniczką wielu konferencji i szkoleń Master Class. Jest również międzynarodowym instruktorem w zakresie stylizacji paznokci. Anna Pokusa Kocur jest wykładowcą na studiach podyplomowych na kierunku Trener Linergista oraz kierunku Makijaż Permanentny w Uczelni Wyższej.

mgr Izabela Heler- Brunné

W Esthetic Institute szkoli nasze kursantki w masażu KOBIDO w programie Holistic Beauty Therapy oraz w programach kosmetycznych.Magister edukacji zdrowotnej i rehabilitacji, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej oraz zarządzania zasobami ludzkimi Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła ponad 15lat temu w wiodących i znanych gabinetach branży Beauty. Od lat poszerza swoją wiedzę i podnosi kompetencje z dziedziny masażu, fizjoterapii i kosmetyki biorąc udział i rozwijając się na licznych kursach , warsztatach i szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie z sukcesem wykorzystuje w pracy jako szkoleniowiec i trener. Instruktor masażu, specjalista pracy z kobietą w ciąży w aspekcie pielęgnacyjnym jak i wykorzystania technik masaży orientalnych w codziennym życiu. Prywatnie właścicielka gabinetu kosmetyki holistycznej Solo Una.

prof. dr hab. Joanna Niemiec

Profesor Joanna Niemiec jest autorem/współautorem 41 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych oraz 84 doniesień na konferencjach krajowych i zagranicznych. Kierowała i uczestniczyła w realizacji projektów badawczych przyznanych przez Narodowe Centrum Nauki oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest laureatką licznych nagród za prace naukowe, w tym prestiżowej Nagrody im. Hilarego Koprowskiego przyznawanej przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne oraz nagrody za najlepszy poster na konferencji „World Congress on Controversies in Breast Cancer (CoBRA)” w Melbourne w Australii. Jest członkiem międzynarodowego zespołu redakcyjnego w czasopiśmie naukowym „Polish Journal of Pathology” oraz redaktorem Działu Biologia Molekularna, w czasopiśmie „Diagnostyka Laboratoryjna”. Ponadto pełni funkcję Prezesa Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych i jest członkiem Zarządu Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

dr hab. n.med. Rafał Bułdak

Biolog, specjalista biotechnologii, Adiunkt Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych opublikowanych w czasopismach z listy Filadelfijskiej, współautor książki „Zarządzanie Zdrowiem”. Stypendysta Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego, Physiological Society of Japanese „Young Investigators Award”.  Vice-Przewodniczący oddziału śląskiego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Stały recenzent naukowy czasopism: Investigational New Drugs, Food and Function; Journal of Royal Society of Chemistry, Molecular Medicine, International Immunopharmacology.  Odbył staże naukowe w wiodących ośrodkach w Polsce i Szwecji. Prezentował wyniki swoich badań na konferencjachw Japonii, Chinach, Włoszech. Od 10 lat zajmuje się hodowlą komórek w warunkach in vitro. Od grudnia 2015 roku, Prezes Zarządu “Natural Cell Therapy S.A”, spółki wprowadzającej na rynek europejski, produkt leczniczy terapii zaawansowanej

mgr Sebastian Kazek

W Esthetic Institute szkoli nasze kursantki z pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzone zajęcia zawsze oparte są na studium przypadku i kładą duży nacisk na ćwiczenia praktyczne.Sebastian Kazek jak każdy ratownik medyczny w Polsce, pasjonat swojego zawodu. Pedagog, autor książek dla dzieci o pierwszej pomocy i autorskiego programu nauczania pierwszej pomocy w przedszkolu. Pracuje w zawodzie od 15 lat między innymi w szpitalnym Zespole Reanimacyjnym, na Izbie Przyjęć i w zespołach wyjazdowych Ratownictwa Medycznego. Ostatnie realizacje to Ekspert programy Do rany przyłóż (Maxibiotic) i udział w nagraniach Dzień dobry TNV oraz Pytanie na śniadanie.

MBA, Artur Ruprich

W Esthetic Institute zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dofinansowaniem szkoleń. Absolwent studiów MBA w Oxford Brookes University kierunku Strategic Management. Wykładowca akademicki w zakresie zarządzania, pozyskiwania dotacji unijnych, projektów menadżerskich. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami dużych firm.