fbpx

Nasz zespół

dr Małgorzata Ruprich, MBA

Założycielka Esthetic Institute, absolwentka studiów MBA w Oxford Brookes University w dziedzinie zarządzania strategicznego i magister kosmetologii. Praca doktorska w zakresie marketingu branży kosmetycznej. Prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Akademii Górnośląskiej w Katowicach, wykładowca akademicki. Autorka publikacji i prac naukowych z dziedziny zarządzania w branży kosmetycznej i medycznej oraz kosmetologii, tatuażu, makijażu permanentnego i medycznego. Członek Rady Naukowej w recenzowanym czasopiśmie naukowym. Recenzent prac naukowych, autor artykułów w prasie branżowej. Prelegent konferencji naukowych i biznesowych w Polsce i za granicą. W pracy zawodowej specjalizuje się m.in. w medycznych aspektach tatuażu i makijażu permanentnego, powikłaniach i działaniach niepożądanych po zabiegach kosmetycznych oraz marketingu w obszarze nauk o zdrowiu. Od początku kariery zawodowej łączy świat biznesu i beauty koncentrując się na rozwijaniu wiedzy w obu dziedzinach. Opracowała autorski program szkoleń, który stale jest modyfikowany, aby sprostać oczekiwaniom naszych kursantów.

dr n.med. Beata Malara

W Esthetic Institute jest trenerem szkolącym w zakresie kosmetologii leczniczej a także wiodącym wykładowcą w rocznej Akademii Esthetic Institute- Kosmetologii Medycznej.Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (2000). W roku 2004 uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie biologii medycznej, nadany przez Radę Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. W roku 2010 odbyła studia podyplomowe w zakresie kosmetologii bioestetycznej na Wydziale Humanistyki i Zdrowia Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie. Dr Beata Malara jest absolwentką Collegium Cosmeticum (Ekskluzywnego Studium Kształcenia Kosmetologów), które ukończyła w 2016 roku. W pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w: usuwaniu zmian skórnych, depilacji laserowej, zabiegach przeciw łysieniu oraz zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi Pacjentów.Jest ekspertem w wykonywaniu zabiegów: karboksyterapii, elektrokoagulacji,nowoczesnej laseroterapii. Dzięki wykształceniu w zakresie analityki medycznej jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie pozyskiwania i preparatyki osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej, które wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii estetycznej twarzy.Dr n.med. Beata Malara jest wykładowcą akademickim a także autorką kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach krajowych i zagranicznych oraz licznych referatów wygłaszanych na konferencjach z zakresu medycyny i kosmetologii.

mgr Izabela Cieśla - Panek

Wykładowca akademicki w zakresie anatomii kosmetologii zaawansowanej oraz znieczulenia w zabiegach medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej na kierunku Kosmetologia. Dyplomowany Perfuzjonista w kardiochirurgii, Elektroradiolog ze specjalizacją planowania terapii onkologicznych. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Oddziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach- Ochojcu. Specjalista do spraw krążenia pozaustrojowego, oddychania pozapłucnego oraz terapii nerkozastepczych. W Esthetic Institute jest trenerem kosmetologii medycznej, nowoczesnych technologii i procedur estetycznych. Ekspert w zakresie nowoczesnych technologii w gabinecie kosmetycznym oraz medycznych aspektów procedur kosmetologicznych. Prywatnie wielka fanka karboksyterapii oraz zabiegów z użyciem igieł.

dr hab. Sławomir Wilczyński

Ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu farmacji, kosmetologii i bioinżynierii. Łączy wiedzę teoretyczną z jej praktycznym zastosowaniem. Z sukcesem prowadzi rozwojowe projekty dla biznesu. Kierownik Katedry i Zakładu Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Kierownik i wykonawca prac badawczo-rozwojowych w projektach krajowych i międzynarodowych. Ekspert d/s oceny merytorycznej projektów dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Ministerstwa Gospodarki RP i Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Autor patentów i zgłoszeń patentowych. Autor licznych publikacji naukowych w cenionych światowych wydawnictwach posiadających Impact Factor. Redaktor naczelny „Aestetica” oraz Członek rady naukowej „Świat Medycyny i Farmacji”, a także Redaktor gościnny w czasopismach z IF. Członek Towarzystw Naukowych. Kierownik działu farmacji szpitalnej.

mgr Alla Adamek

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykładowca akademicki z Akademią Górnośląską związana jest od powstania kierunku Kosmetologia w 1996 roku, jako wykładowca oraz instruktor nauki zawodu. Specjalizuje się w nowoczesnych oraz tradycyjnych technikach manualnych a także aparaturowych poprawiających stan i wygląd skóry. Interesuje się orientalnymi metodami przeciwdziałania objawom starzenia się skóry, które oparte są na holistycznym podejściu do pielęgnacji całego ciała oraz zdrowia.

mgr Beata Szostek

Kosmetolożka, absolwentka Akademii Górnośląskiej, dyplomowana trenerka - linergistka. Prowadzi własny salon, gdzie proponuje klientkom i klientkom możliwie najszerszy wachlarz usług kosmetycznych o najwyższej jakości. Aktywna członkini akcji Motyle Świadomości, w ramach której zarówno uświadamia Amazonki o możliwości podniesienia jakości życia po mastektomii, jak i wykonuje pro bono mikropigmentacje brodawek sutkowych oraz ukrywa pozabiegowe blizny pod subtelnymi, kobiecymi tatuażami. Nigdy nie spoczywa na laurach i nie ustaje w zdobywaniu wiedzy, tak teoretycznej, jak i praktycznej. Szkoli również kolejne adeptki różnych dziedzin kosmetologii. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, kocha zwierzęta.

mgr inż. Ewelina Cegiełko

Wykładowca akademicki w zakresie kosmetologii oraz makijażu permanentnego w Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Magister Kosmetolgii absolwentka Wydziału Medycznego AG w Katowicach a także absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie im Wincentego Pola w Lublinie. Specjalizuje się w kosmetologii medycznej oraz makijażu permanentnym. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Trener linergista z dwoma wyróżnieniami oraz Roczną szkołę Kosmetologii medycznej Akademii Esthetic Institute w Katowicach. Jest praktykiem jak również dyplomowanym trenerem w zakresie makijażu permanentnego. Właścicielka gabinetu kosmetycznego Cosmetologic w Bielsku Białej. Wiedza praktyczna oraz przekazywanie  jest jej pasją . Zajmowała się tematyką olei roślinnych w kosmetyce i wygłosiła w tej tematyce prezentację na sympozjum naukowym. Wkłada całe swoje zaangażowanie i wiedzę, tak aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi zarówno to postawione w gabinecie jak i w sali wykładowej.

mgr Grażyna Panek

Wykładowca akademicki na kierunku Kosmetologia w Akademii Górnośląskiej. Kosmetolog - ukończyła studia magisterskie z zakresu Kosmetologii na Wydziale Medycznym AG. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Właścicielka Dagra Cosmetics w Tychach, którą kieruje od 10 lat. Specjalizuje się w pielęgnacji azjatyckiej. W swojej pracy skupia się głównie na stosowaniu koreańskich zaawansowanych technologicznie produktów i urządzeń poprawiających stan skóry. Interesuje się metodami anty-aging z wykorzystaniem aktywnych substancji zapobiegających starzeniu się skóry. Nieustannie podnosi swoje kompetencje w tej dziedzinie. Jest uczestniczką wielu konferencji i szkoleń międzynarodowych. Sama organizuje szkolenia popularyzujące wiedzę w zakresie substancji aktywnych i ich zastosowania w pielęgnacji koreańskiej.

mgr Iwona Bialik-Okopniarek

Wykładowca akademicki w zakresie przedmiotów związanych z praktyczną nauką kosmetologii oraz przedmiotów humanistycznych takich jak etyka i estetyka. Magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Medycznego w Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Z Akademią Górnośląską związana od 2008 roku. Właścicielka Salonu Piękności, specjalizuje się w kosmetyce białej, masażach kosmetycznych, drenażu limfatycznym oraz innowacyjnych procedurach zabiegowych.

mgr Agnieszka Opiat-Tarka

Wykładowca akademicki na kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym Akademii Górnośląskiej, prowadzi panel trenerski na kierunku Trener Linergista. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku: Terapia Pedagogiczna z Pedagogiką Specjalną, ukończyła Studia Licencjackie na kierunku: Filologia Angielska, Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną w Brzegu na kierunku Zarządzanie Oświatą. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na Wydziale Medycznym w Katowicach na kierunku: Kosmetologia Estetyczna oraz Trener Linergista. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku: Akademia profesjonalnego coachingu. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry, w swojej pracy skupia się głównie na stosowaniu zaawansowanych technologicznie produktów. Interesuje się metodami anty-aging z wykorzystaniem aktywnych substancji zapobiegających starzeniu się skóry oraz nieustannie podnosi swoje kompetencje w tej dziedzinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, jest uczestniczką wielu konferencji i szkoleń. Jest Coachem - swoje doświadczenie z sukcesem wykorzystuje w pracy jako szkoleniowiec i trener. Zapewnia profesjonalne wsparcie w poszukiwaniu oraz aktywizowaniu potencjału swoich słuchaczy. W pracy specjalizuje się w usuwaniu zmian skórnych, przeprowadzaniu zabiegów przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem nowoczesnych technik (mezoterapia, karboksyterapia, terapie peelingami chemicznymi, terapie łączone).

mgr Maria Żak

Trycholog i kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Właścicielka gabinetu kosmetologiczno-trychologicznego Pani Cebulka w Jaworznie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na portalu Instagram Pani Celbulka Trycholog. W swojej pracy łączy teorię z praktyką. Specjalizuje się w łączonych terapiach trychologicznych oraz badaniu trichoskopowym skóry głowy. Jej największą pasją zawodową jest wpływ zaburzeń hormonalnych na skórę głowy oraz pielęgnacja i wspomaganie leczenia dermatoz. Swoją wiedzę zdobywała na licznych szkoleniach u najlepszych specjalistów w Polsce. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz stawia nacisk na ciągły rozwój.

mgr Sebastian Kazek

W Esthetic Institute szkoli nasze kursantki z pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzone zajęcia zawsze oparte są na studium przypadku i kładą duży nacisk na ćwiczenia praktyczne. Sebastian Kazek jak każdy ratownik medyczny w Polsce, pasjonat swojego zawodu. Pedagog, autor książek dla dzieci o pierwszej pomocy i autorskiego programu nauczania pierwszej pomocy w przedszkolu. Pracuje w zawodzie od 15 lat między innymi w szpitalnym Zespole Reanimacyjnym, na Izbie Przyjęć i w zespołach wyjazdowych Ratownictwa Medycznego. Ostatnie realizacje to Ekspert programy Do rany przyłóż (Maxibiotic) i udział w nagraniach Dzień dobry TNV oraz Pytanie na śniadanie.

mgr Artur Ruprich, MBA

Absolwent studiów MBA w Oxford Brookes University kierunku Strategic Management oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Polish Open University w Warszawie. Wykładowca akademicki w zakresie zarządzania, pozyskiwania dotacji unijnych, projektów menadżerskich. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami dużych firm. W Esthetic Institute zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dofinansowaniem szkoleń.

Call Now Button