fbpx

Toksyna botulinowa (Botox)

Kameralne szkolenie dla lekarzy i lekarzy dentystów z użyciem toksyny botulinowej (potocznie zwanej Botoxem) – korekcja zmarszczek górnej części twarzy (zmarszczki poziome czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki) Szkolenie prowadzone na preparatach Botox i Azzalure.

Zabiegi estetyczne Nadpotliwości

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to jedne z najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi te uruchamiają szereg mechanizmów, które w znaczący sposób wpływają na poprawę kondycji skóry. Odpowiednio dobrane w zabiegach substancje chemiczne wygładzają i rozjaśniają skórę, regulują wydzielanie sebum, spłycają blizny i zmarszczki. W zależności od rodzaju peelingów uzyskuje się płytsze lub głębsze złuszczanie skóry.

Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to zabieg polegający na śródskórnym, często podskórnym podaniu odpowiednio dobranej substancji leczniczej. Zabieg ten poprawia metabolizm komórek skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Poprzez poprawę mikrokrążenia i odżywienia uzyskujemy w efekcie rozświetloną, nawilżoną i napiętą skórę.

Mezoterapia igłowa Poziom zaawansowany

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na stymulacji skóry za pomocą rollera lub dermapena. Zabieg ten stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Rezultatem tych procesów jest zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcja drobnych zmarszczek blizn i rozstępów, a także ujędrnienie i rozświetlenie skóry.

Czytaj więcej

Karboksyterapia

To śródskórne lub podskórne podanie oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten stymuluje wzrost kolagenu i elastyny. Jest stosowany w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, w terapii blizn i rozstępów. Doskonale sprawdza się w terapii łysienia. Poprzez poprawę krążenia krwi, zabieg ten w doskonały sposób sprawdzi się w terapii niwelowania zmarszczek i cieni wokół oczu. Zabieg nie wymaga znieczulenia i pozwala szybko wrócić do codziennej aktywności.

Czytaj więcej
Masz pomysł na szkolenie? Zadzwoń 668 460 981
Call Now Button