fbpx

Toksyna botulinowa (Botox)

Kameralne szkolenie dla lekarzy i lekarzy dentystów z użyciem toksyny botulinowej (potocznie zwanej Botoxem) – korekcja zmarszczek górnej części twarzy (zmarszczki poziome czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki) Szkolenie prowadzone na preparatach Botox i Azzalure.

Zabiegi estetyczne Nadpotliwości

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to jedne z najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi te uruchamiają szereg mechanizmów, które w znaczący sposób wpływają na poprawę kondycji skóry. Odpowiednio dobrane w zabiegach substancje chemiczne wygładzają i rozjaśniają skórę, regulują wydzielanie sebum, spłycają blizny i zmarszczki. W zależności od rodzaju peelingów uzyskuje się płytsze lub głębsze złuszczanie skóry.

Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to zabieg polegający na śródskórnym, często podskórnym podaniu odpowiednio dobranej substancji leczniczej. Zabieg ten poprawia metabolizm komórek skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Poprzez poprawę mikrokrążenia i odżywienia uzyskujemy w efekcie rozświetloną, nawilżoną i napiętą skórę.

Mezoterapia igłowa Poziom zaawansowany

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na stymulacji skóry za pomocą rollera lub dermapena. Zabieg ten stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Rezultatem tych procesów jest zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcja drobnych zmarszczek blizn i rozstępów, a także ujędrnienie i rozświetlenie skóry.

ROLLER DERMAPEN

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Zabieg wyjątkowo bezpieczny dla osób ceniących preparaty naturalne. Zapewnia długotrwałe procesy regeneracji i rewitalizacji skóry poprzez działanie czynników wzrostu i komórek macierzystych. Zabieg ten jest niezwykle pomocny w gojeniu się ran. Osocze PRP to zabieg wspomagający naturalne procesy naprawcze organizmu. PRP stanowi autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego – otrzymywany z własnej krwi. W rezultacie nasza skóra jest doskonale odżywiona. Odzyskuje także poprawę kolorytu i napięcia.

Czytaj więcej

Karboksyterapia

To śródskórne lub podskórne podanie oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten stymuluje wzrost kolagenu i elastyny. Jest stosowany w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, w terapii blizn i rozstępów. Doskonale sprawdza się w terapii łysienia. Poprzez poprawę krążenia krwi, zabieg ten w doskonały sposób sprawdzi się w terapii niwelowania zmarszczek i cieni wokół oczu. Zabieg nie wymaga znieczulenia i pozwala szybko wrócić do codziennej aktywności.

Czytaj więcej

BB Glow

Profesjonalna procedura zabiegowa opiera się na połączeniu właściwości technologii BB i działania mezoterapii mikroigłowej. Zabieg polega na wtłaczaniu na poziomie naskórkowym preparatu koloryzująco-rozświetlającego. Efektem zabiegu jest delikatne ujednolicenie kolorytu skóry wraz z jej aktywną pielęgnacją i odżywieniem.

Czytaj więcej
Masz pomysł na szkolenie? Zadzwoń 668 460 981