fbpx

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to zabieg polegający na podskórnym lub śródskórnym podaniu odpowiednio dobranej substancji leczniczej. Zabieg ten poprawia metabolizm komórek skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Poprzez poprawę mikrokrążenia i odżywienia uzyskujemy w efekcie rozświetloną, nawilżoną i napiętą skórę.

Poziom podstawowy Poziom zaawansowany

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na stymulacji skóry za pomocą rollera lub dermapena. Zabieg ten stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Rezultatem tych procesów jest zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcja drobnych zmarszczek blizn i rozstępów, a także ujędrnienie i rozświetlenie skóry.

ROLLER DERMAPEN

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Zabieg wyjątkowo bezpieczny dla osób ceniących preparaty naturalne. Zapewnia długotrwałe procesy regeneracji i rewitalizacji skóry poprzez działanie czynników wzrostu i komórek macierzystych. Zabieg ten jest niezwykle pomocny w gojeniu się ran. Osocze PRP to zabieg wspomagający naturalne procesy naprawcze organizmu. PRP stanowi autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego – otrzymywany z własnej krwi. W rezultacie nasza skóra jest doskonale odżywiona. Odzyskuje także poprawę kolorytu i napięcia.

Czytaj więcej

RF - Frakcyjny igłowy

Frakcyjna RF mikroigłowa to zabieg, który z pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania określonych jej struktur. Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) w połączeniu z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Spektrum wskazań terapeutycznych jest szerokie. Procedura Frakcyjnej RF mikroigłowej znajduje zastosowanie w liftingu skóry twarzy, szyi i brzucha. Daje spektakularne efekty w terapiach antyaging, usuwaniu rozstępów i blizn. Stosuje się ją też w leczeniu nadpotliwości.

Czytaj więcej

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to jedne z najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi te uruchamiają szereg mechanizmów, które w znaczący sposób wpływają na poprawę kondycji skóry. Odpowiednio dobrane w zabiegach substancje chemiczne wygładzają i rozjaśniają skórę, regulują wydzielanie sebum, spłycają blizny i zmarszczki. W zależności od rodzaju peelingów uzyskuje się płytsze lub głębsze złuszczanie skóry.

Czytaj więcej

Peeling węglowy

Peeling węglowy potocznie zwany „Black DollPeel”. Zabieg polega na laserowym naświetlaniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem. Podczas zabiegu powstają „mikroeksplozje” powodujące głębokie oczyszczenie skory i zwężenie porów, a także ujednolicenie jej kolorytu. Peeling węglowy stymuluje syntezę kolagenu jak i przyczynia się do zmniejszenia stanów zapalnych skory. Zabieg ten doskonale sprawdzi się w terapiach przeciwtrądzikowych, dla skór mieszanych i tłustych, ponieważ stabilizuje wydzielanie sebum.

Czytaj więcej

Karboksyterapia

To śródskórne lub podskórne podanie oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten stymuluje wzrost kolagenu i elastyny. Jest stosowany w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, w terapii blizn i rozstępów. Doskonale sprawdza się w terapii łysienia. Poprzez poprawę krążenia krwi, zabieg ten w doskonały sposób sprawdzi się w terapii niwelowania zmarszczek i cieni wokół oczu. Zabieg nie wymaga znieczulenia i pozwala szybko wrócić do codziennej aktywności.

Czytaj więcej

Masaż Kobido

Japoński bezinwazyjny warsztat twarzy. Masaż Kobido uaktywnia nerwy i mięśnie twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu, wygładzenia i wzmocnienia napięcia mięśni twarzy. Intensywne techniki stymulujące pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu podnoszenia się owalu twarzy, zniwelowania zmarszczek, wyraźnie poprawia kondycję skóry. Dlatego często nazywany jest naturalnym skutecznym liftingiem bez skalpela. Nauka masażu połączona z presoterapią, techniką drenującą oraz taipingiem kosmetycznym.

Czytaj więcej

BB Glow

Profesjonalna procedura zabiegowa opiera się na połączeniu właściwości technologii BB i działania mezoterapii mikroigłowej. Zabieg polega na wtłaczaniu na poziomie naskórkowym preparatu koloryzująco-rozświetlającego. Efektem zabiegu jest delikatne ujednolicenie kolorytu skóry wraz z jej aktywną pielęgnacją i odżywieniem.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu wykonywane jest za pomocą lasera Q-Switched. Promieniowanie laserowe jest wybiórczo pochłaniane przez barwnik znajdujący się w skórze, co powoduje jego degradację, następnie barwnik jest usuwany z organizmu przez układ limfatyczny. Odpowiednio dobrane parametry zabiegowe mają na celu przede wszystkim zwiększenie skuteczności zabiegu oraz zmniejszenie ryzyka działań niepożądanych.

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc

Udzielanie pierwszej pomocy powinno być nieodłączną umiejętnością każdego człowieka. Uporządkowane czynności ratunkowe pozwalają przygotować poszkodowanego do profesjonalnych działań medycznych i zwiększają szansę pacjenta na przeżycie. Jest to wiedza przydatna nie tylko w gabinecie kosmetycznym ale również na co dzień.

Czytaj więcej
Masz pomysł na szkolenie? Zadzwoń 668 460 981